II EDYCJA

2019

Oddaj głos
w dwóch kategoriach

1

Kategoria
the best of moto

Oddaj głos >

Wygraj NAGRODY

Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum. Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit voluptatem accusantium doloremque laudantium.

2

Kategorie
specjalne

Oddaj głos >
3

Kategorie
eksperckie

Oddaj głos >

O PLEBISCYCIE

The Best of Moto to projekt redakcji Moto.pl, skierowany do wszystkich pasjonatów samochodów. To już II edycja plebiscytu, w którym stawiamy na obiektywizm oraz eksperckie podejście. Pragniemy docenić pracę inżynierów, projektantów i marketingowców, mających ogromny wpływ na rozwój motoryzacji. Co roku zapraszamy do współpracy autorytety i ekspertów branży motoryzacyjnej, jak również oddajemy głos naszym czytelnikom, którzy poprzez głosowanie samodzielnie wybierają modele najbardziej zasługujące na zwycięstwo. Dzięki temu nasz plebiscyt jest wiarygodny, ekspercki oraz obiektywny, a jego wyniki wyłaniają modele samochodów najbardziej zasługujące na uwagę.

Kategorie plebiscytu umożliwiają szerokie spojrzenie na rynek motoryzacyjny oraz ocenę nieszablonowych rozwiązań, takich jak: projekty CSR, design i stylistykę, czy też produkty finansowe. A wszystko to dlatego, że motoryzacja to nasza pasja, którą chcemy dzielić się z innymi!

JURORZY i eksperci

The Best of Moto.pl to plebiscyt, do którego zaprosiliśmy grono fachowców, w którym znaleźli się jurorzy prestiżowych zagranicznych konkursów motoryzacyjnych, trendsetterzy, przedstawiciele mediów i eksperci branżowi – projektanci, finansiści, redaktorzy lifestylowi. Opierając się na wiedzy i doświadczeniu, jury dokona wyboru w czterech kategoriach: The Best of Moto, projekt CSR roku, produkt finansowy roku oraz design moto.pl.

Partnerzy