II EDYCJA

2019

Oddaj głos
w dwóch kategoriach

1

Kategoria
the best of moto

Oddaj głos >

Wygraj NAGRODY

NAGRODA GŁÓWNA:

HONDA CIVIC 1.0 VTEC TURBO W WERSJI ELEGANCE

Ma trzy cylindry i litr pojemności, a wykrzesano z niego aż 126 KM i 200 Nm – bazowy silnik 1.0 VTEC Turbo rozpędza najnowszego Civica do pierwszych 100 km/h w nieco ponad 10 sekund i gwarantuje średnie zużycie paliwa na poziomie 4,8 l/100 km. To doskonały kompromis pomiędzy osiągami a oszczędnością. Honda Civic 1.0 VTEC Turbo jest główną nagrodą
w plebiscycie The Best of Moto.

2

Kategorie
specjalne

oddaj głos >
3

Kategorie
eksperckie

zobacz nominacje >

O PLEBISCYCIE

The Best of Moto to projekt redakcji Moto.pl, skierowany do wszystkich pasjonatów samochodów. To już II edycja plebiscytu, w którym stawiamy na obiektywizm oraz eksperckie podejście. Pragniemy docenić pracę inżynierów, projektantów i marketingowców, mających ogromny wpływ na rozwój motoryzacji. Co roku zapraszamy do współpracy autorytety i ekspertów branży motoryzacyjnej, jak również oddajemy głos naszym czytelnikom, którzy poprzez głosowanie samodzielnie wybierają modele najbardziej zasługujące na zwycięstwo. Dzięki temu nasz plebiscyt jest wiarygodny, ekspercki oraz obiektywny, a jego wyniki wyłaniają modele samochodów najbardziej zasługujące na uwagę.

Kategorie plebiscytu umożliwiają szerokie spojrzenie na rynek motoryzacyjny oraz ocenę nieszablonowych rozwiązań, takich jak: projekty CSR, design i stylistykę, czy też produkty finansowe. A wszystko to dlatego, że motoryzacja to nasza pasja, którą chcemy dzielić się z innymi!

JURORZY i eksperci

The Best of Moto.pl to plebiscyt, do którego zaprosiliśmy grono fachowców, w którym znaleźli się jurorzy prestiżowych zagranicznych konkursów motoryzacyjnych, trendsetterzy, przedstawiciele mediów i eksperci branżowi – projektanci, finansiści, redaktorzy lifestylowi. Opierając się na wiedzy i doświadczeniu, jury dokona wyboru w czterech kategoriach: The Best of Moto, projekt CSR roku, produkt finansowy roku oraz design moto.pl.

KONTAKT

Katarzyna Wiatkowska
tel. 507 095 048
e-mail: katarzyna.wiatkowska@agora.pl