II EDYCJA

2019

Nagrody w plebiscycie
The Best of Moto
przyznane!

1

Kategoria
the best of moto

Wygraj NAGRODY

NAGRODA GŁÓWNA:

HONDA CIVIC 1.0 VTEC TURBO W WERSJI ELEGANCE

Ma trzy cylindry i litr pojemności, a wykrzesano z niego aż 126 KM i 200 Nm – bazowy silnik 1.0 VTEC Turbo rozpędza najnowszego Civica do pierwszych 100 km/h w nieco ponad 10 sekund i gwarantuje średnie zużycie paliwa na poziomie 4,8 l/100 km. To doskonały kompromis pomiędzy osiągami a oszczędnością. Honda Civic 1.0 VTEC Turbo jest główną nagrodą
w plebiscycie The Best of Moto.

2

Kategorie
specjalne

zobacz nominacje >
3

Kategorie
eksperckie

zobacz nominacje >

Jury i czytelnicy wybrali najlepsze samochody 2019 roku

Porsche 911 zdobyło główną nagrodę w plebiscycie The Best of Moto 2019. To wspólna decyzja czytelników i dziennikarzy Moto.pl. Czytelnicy wybrali też najlepsze auta w kategoriach specjalnych.

Zakończyła się uroczysta gala plebiscytu The Best of Moto. Redakcja Moto.pl wręczyła nagrody najlepszym samochodom 2019 roku. Co ważne, wyróżnienia przyznawane były nie tylko przez dziennikarzy i ekspertów branżowych, ale też przez czytelników, którzy przez miesiąc oddawali głosy na samochody nominowane w kategorii głównej i w kategoriach specjalnych.

TUTAJ ZNAJDZIESZ NASZĄ RELACJĘ Z GALI THE BEST OF MOTO

The Best of Moto 2019
- wielki zwycięzca

Główną nagrodę, czyli tytuł The Best of Moto, otrzymało Porsche 911 Carrera S. Auto zdobyło uznanie zarówno internautów, jak i jurorów tegorocznej edycji plebiscytu.


The Best of Moto 2019
- zwycięzcy w kategoriach specjalnych

Oprócz nagrody głównej prowadzący galę Tomasz Korniejew i Małgorzata Rozenek-Majdan wręczyli również statuetki w 10 kategoriach specjalnych, w których o wyróżnieniach decydowali wyłącznie internauci.

- Najlepszym samochodem miejskim w 2019 roku okazał się Peugeot 208.
- Najbardziej praktycznym modelem – KIA XCeed.
- Najlepszym samochodem rodzinnym – BMW serii 3 Touring.
- Najlepszym samochodem uniwersalnym – Honda HR-V Sport.
- W kategorii mały samochód dla aktywnych zwyciężył Jeep Renegade.
- W kategorii samochód luksusowy – Audi S8.
- W kategorii samochód sportowy – Mercedes-AMG GT C.
- Za samochód legendę internauci uznali Forda Mustang Bullitt.
- Wśród aut z napędem alternatywnym docenili Volkswagena ID.3.
- Innowacją motoryzacyjną 2019 roku okazał się nowy silnik Mazdy – Skyactiv-X.

W plebiscycie "The Best of Moto" przyznano również wyróżnienia w kategoriach eksperckich. W jury podejmującym decyzję znaleźli się m.in. dziennikarze Dagmara Kowalska, Maciej Petryński i Odeta Moro, drifterka Karolina Pilarczyk oraz projektanci Tomek Rygalik i Krystian Kowalski.

- Nagrodę za projekt CSR roku jurorzy przyznali projektowi Ford Driving Skills for Life.
- Za najlepszy design nagrodzili Volvo S60, a eksperci z biznesowej redakcji Next.Gazeta.pl produktem finansowym roku ogłosili Carsmile online leasing.
- Podczas tegorocznej edycji plebiscytu przyznano także nagrodę specjalną – lider sprzedaży w kategorii e-Moto, którą otrzymała marka Toyota.

Organizatorem plebiscytu The Best of Moto jest Moto.pl, jeden z czołowych serwisów motoryzacyjnych w polskim internecie należący do portalu Gazeta.pl, którego redakcja codziennie dzieli się z tysiącami fanów motoryzacji informacjami, testami, opiniami i poradami na temat samochodów.

Statuetki plebiscytu "THE BEST OF MOTO" przygotowała firma MODERN FORMS


O PLEBISCYCIE

The Best of Moto to projekt redakcji Moto.pl, skierowany do wszystkich pasjonatów samochodów. To już II edycja plebiscytu, w którym stawiamy na obiektywizm oraz eksperckie podejście. Pragniemy docenić pracę inżynierów, projektantów i marketingowców, mających ogromny wpływ na rozwój motoryzacji. Co roku zapraszamy do współpracy autorytety i ekspertów branży motoryzacyjnej, jak również oddajemy głos naszym czytelnikom, którzy poprzez głosowanie samodzielnie wybierają modele najbardziej zasługujące na zwycięstwo. Dzięki temu nasz plebiscyt jest wiarygodny, ekspercki oraz obiektywny, a jego wyniki wyłaniają modele samochodów najbardziej zasługujące na uwagę.

Kategorie plebiscytu umożliwiają szerokie spojrzenie na rynek motoryzacyjny oraz ocenę nieszablonowych rozwiązań, takich jak: projekty CSR, design i stylistykę, czy też produkty finansowe. A wszystko to dlatego, że motoryzacja to nasza pasja, którą chcemy dzielić się z innymi!

AMBASADOR:
Jakub Przygoński


Wybitny kierowca rajdowy Orlen Team, zwycięzca Pucharu Świata rajdów terenowych 2018, wielokrotny Mistrz Polski w driftingu, były motocyklista. Absolwent Politechniki Warszawskiej na Wydziale Samochodów i Maszyn Roboczych. Dziesięciokrotnie brał udział w legendarnym rajdzie Dakar najpierw za kierownicą motocykla, osiągnąwszy najlepszy wynik w historii spośród Polaków, a potem za kółkiem samochodu. Tegoroczny rajd Dakar ukończył na świetnej 4. pozycji. Do 2016 roku rekordzista Guinnessa w najszybszym drifcie na świecie.

Prywatnie mąż i tata dwóch córek, Niny i Aliny. Ma 34 lata.

JURORZY i eksperci

The Best of Moto.pl to plebiscyt, do którego zaprosiliśmy grono fachowców, w którym znaleźli się jurorzy prestiżowych zagranicznych konkursów motoryzacyjnych, trendsetterzy, przedstawiciele mediów i eksperci branżowi – projektanci, finansiści, redaktorzy lifestylowi. Opierając się na wiedzy i doświadczeniu, jury dokona wyboru w czterech kategoriach: The Best of Moto, projekt CSR roku, produkt finansowy roku oraz design moto.pl.

KONTAKT

Katarzyna Wiatkowska
tel. 507 095 048
e-mail: katarzyna.wiatkowska@agora.pl